אבי הוכמן
אבי הוכמן

"סוד השינוי הוא למקד את כל האנרגיה שלך לא במלחמה בישן אלא בבניית החדש"

בואו נדבר על ההצלחה שלכם ביחד

אימון עסקי למנהלים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות וכניסה למודעות, ומגיעה אף לדרגים הבכירים ביותר מתוך מסקנה אחת ברורה – תמיד אפשר להשתפר, כאדם ובטח כמנהל.

להיות מוכן תמיד

יושב מנהל ותיק של חברה מצליחה בקומה גבוהה בבניין משרדים מפואר ושואל – למה אני צריך אימון אישי למנהלים? סביר שיחשוב שזה ביזבוז משאבים.

ובכן, התשובות רבות ונוגעות בכל אחד במקום אחר, אך המסקנה הברורה היא שאף אחד לא מושלם ושלכולם יש בעיות. חשיבות ותועלת המנטורינג מחזירה  את ההשקעה במהירות. בואו ננסה לעשות סדר ולמנות מספר נקודות בהן מנטור עסקי יכול להועיל.

העולם משתנה תמיד

הדרישות ממנהל היום גדולות בהרבה מבעבר ודורשות ידע רחב בתחומים שונים, אימון עסקי למנהלים יכול להקנות את הכלים הניהוליים ומאפשרת להתמודד עם התפתחות הטכנולוגיות השונות והפלטפורמות השונות לפרסום ושיווק וכמובן המדיות החברתיות.

התמודדות עם לחצים מבית ומחוץ

ניהול של חברה קטנה או גדולה, דורש התמודדות עם מצבים רבים בהם מצופה מהדמות הניהולית להתנהל בקור רוח ולהוות דוגמא לעובדים, בנוסף גם החיים בבית ובעיות בחיים האישיים יכולים להוסיף לא מעט מתח.  יש קשר ברור בין לחצי העבודה וההשפעה שלהם על החיים האישיים. חייבים למצוא את זמן האיכות לפריקה ושחרור לחצים. אימון עסקי המשלב את הצדדים האישיים ויודע לעשות את הקשר בין גוף ונפש ייסייע לכם רבות.

מנטור עסקי מנוסה, ידע לתת מענה לאותן בעיות, הוא ידע לכוון את האימון האישי לטובת פתרונות לאותם לחצים ומתן כלים להתמודדות עם רגעים קשים.

ניהול עצמי נכון

אחד מיתרונותיו הגדולים ביותר של אימון אישי למנהלים הוא בכך שמנטור עסקי מנוסה ידע לשאול את השאלות הנכונות על מנת להוביל את אותו מנהל לדבר על הבעיות המהותיות ביותר עבורו.  המנטור מניסיונו יידע לשקף ולקצר תהליכים.

לכל מנהל דרך אינדיבידואלית משלו לנהל את העסק שלו, וכן לכל עסק ישנם צרכים אחרים ודרישות אחרות, לכן חשוב כל כך במהלך אימון עסקי למנהלים לפתור את אותן בעיות ודפוסי פעולה אשר מעכבות בדרך להיות מנהל יותר טוב לעסק שלך, לעובדים שלך ובעיקר לעצמך, שכן הכל מתחיל בצורה בה אתה מתנהל בעצמך.

אימון עסקי למנהלים – איך זה עובד

הצורה בה מתנהל אימון אישי למנהלים בדרכה הסטנדרטית היא די פשוטה – בכל שבוע נערכת פגישה אישית בין המטופל לבין המנטור העסקי, הפגישה בדרך כלל אורכת כשעה ומתקיימת פנים אל פנים במקום בו מתאים לשני הצדדים.

חשוב לומר שלכל מנטור עסקי דרכים משלו וטכניקות אותן רכש במהלך הדרך, אך המטרה המרכזית והתואמת של כלל המנטורים העסקיים באשר הם היא להגדיר מטרות ויעדים משותפים שחשובים למתאמן ולעמוד בהן בדרך הנכונה והיעילה ביותר.

לסיכום – הרווח מתחלק בין כולם

מנהל שבוחר לקחת חלק באימון עסקי למנהלים מהווה השראה ודוגמא בעצם ההחלטה הזו בלבד.

כאשר עובד בחברה, בן של אותו מנהל או מנהל בחברה אחרת רואה בחירה שמהווה חתירה אל מצוינות עסקית ואישית – זה מעורר השראה ומודל לחיקוי.

בסופו של דבר, לא רק אותו מנהל שעבר אימון אישי למנהלים מרוויח מהידע והכלים אותם רכש, אלא כל סביבתו מרוויחה מנהל, וכנראה שגם אדם טוב יותר.

לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים ונחזור אליכם

מדריכים נוספים

קאוצ'ינג אישי

בעשור האחרון יותר ויותר אנשים התחילו להבין שלא עוד, מספיק עם ההשלמה של הנה הגעתי לאמצע החיים, השגתי מה שהשגתי וזהו… אדרבא, בעשור האחרון אפשר

קרא עוד »
אימון אישי לחיים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »
אימון עסקי למנהלים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »
×