ייעוץ עסקי ואימון סאטיה

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

ייעוץ עסקי ואימון סאטיה

כאיש מקצוע שנותן שירותי ייעוץ עסקי וגם אימון אישי בשיטת סאטיה. נשאלת השאלה מה הקשר בין עסקים לאימון אישי שיש בו אלמנטים של רוחניות, קשר בין גוף ונפש?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בהכללה אם בעל עסק אינו חש בגופו ובנימי נפשו את מרכיבי העסק, פיתוחו וניהולו נוצר נתק שהוא גם ריגשי ובוודאות זה משפיע על סיכויי הצלחתו. יש מקום ליצור קשר בין העולם העיסקי שהוא לפעמים קר, עינייני וללא רגשות למקום הפנימי של תחושות, הוויות ובמיוחד מה הגוף מרגיש ומשדר ביחס למה שבעל העסק עושה.

הגוף לא משקר ולכן הגוף יודע גם לאותת בצורה ברורה מה היחס שלי לעסק והאם אני במקום הנכון.

כדי להצליח ולהוביל את העסק יש לבחון מספר דברים . הדבר הראשון שיש לבדוק זה אילו מערכות יחסים שיש לי בחיי כיום משפיעות על ההצלחה הכלכלית שלי?

כל אחד ואחד חייב לבחון את מערכת היחסים שלו עם כסף, לקוחות, ספקים ובני המשפחה הקרובים שלו. בחינה כזו תגרן לדיוק גדול בצורת ההתייחסות והניהול העסקי שלו. לדוגמא : במידה ויש לך מערכת יחסים בעייתית עם כסף כמו חוסר משמעת וביזבוז אזי גם העסק ינוהל עסקית וכלכלית בצורה רשלנית שעלולה להוביל לכישלון עסקי. לחילופין אם אתה בגישה מאוד חסכנית אז סביר להניח שיהיה לך קשה לפתח את העסק ולהשקיע בו . חייבים לפתח דפוס פעולה מאוזן ונכון ביחס לכסף. יועץ עסקי מאוזן, מנוסה ומקצועי יסייע מאוד במקרה זה. השילוב של ההכרה עצמית באמצעות אימון בשיטת סאטיה יכול לחולל שינוי משמעותי ביחס לכסף וניהולו.

חשוב להביא איתך הלך רוח נכון ומועיל. מהו הלך הרוח שלך? האם אני נמצא רוב הזמן בהלך רוח של תשוקה לחולל טרנספורמציה בחיים  שלך וכל אלה שקשורים לעסק?

אפשר להתאמן ולהגיע לתוצאות משמעותיות בחיים האישים והעיסקיים.

מכאן קל להבין ולהגיע למסקנה חיובית לגבי הקשר בין העולם העסקי לאימון אישי רוחני.

זקוקים ליועץ עסקי ומאמן אישי ומנטור שיוביל להצלחה?

המטרה המשותפת במהלך עבודתינו הינה לחדד ולשפר תהליכים אנליטיים עסקיים בארגון/בעסק תוך שימוש בכלים שרכשתי במהלך השנים.

בוררות עסקית

ניתוח ואבחון נושאים מורכבים תוך התבססות על היושרה, ההגינות והאובייקטיביות שלי,  בשילוב יכולות משא ומתן והניסיון הניהולי הרב בתחומים מגוונים

מנטורינג אישי

בתהליך זה נגדיר את המטרה העיקרית והמטרות הנלוות, נכין תוכנית ברורה ומוגדרת שתוביל ליעד. מנטורינג ואימון אישי הוא תהליך ממוקד שעיקרו מתבסס על מעשים.

אימון סאטיה

שיטת סאטיה הינה שיטה של אימון אישי שבו המתאמן לומד להכיר את עצמו ואת מערכות היחסים שלו. שיטה זו מעמידה במרכז את האמירה ״יחסים לפני תוצאות״.

פוסטים אחרונים וטיפים בייעוץ עסקי ואימון אישי

אימון אישי
Avi Hochman

אימון אישי – הערכות לסיום תקופת הקורונה

אנחנו חשים וחלקינו אף מתנהגים כאילו מגיפת הקורונה חלפה. לצערי, זה יקח עוד מספר חודשים בודדים לאחר שחלק ניכר מהאוכלוסיה ייחוסן כנגד הנגיף. לאורך השנה האחרונה התמודדנו עם אבטלה, חל”ת, התמוטטות וצימצום עסקים. סדר היום השתנה, דרך הפעולה גם השתנתה, הזום תפס את סדר היום כמעט בכל תחום. הזום הפך לאמצעי התקשורת הפופולרי עם העבודה, חברים ,משפחה ,סבא וסבתא ועוד.

קרא עוד »