אבי הוכמן
אבי הוכמן

"סוד השינוי הוא למקד את כל האנרגיה שלך לא במלחמה בישן אלא בבניית החדש"

בואו נדבר על ההצלחה שלכם ביחד

ייעוץ כלכלי לעסקים

 יש לכם רעיונות עסקיים נפלאים אך בפועל אתם תמיד נופלים בנושא הכלכלי? אם כך, כדאי שתדעו: ייעוץ פיננסי לעסקים זה הפתרון. במילים אחרות, זה שאולי אתם בעלי הרעיון ואתם אלה שתנהלו את הדברים בשטח זה טוב ויפה, אך זה לא מחייב אתכם להיות גם מומחים בצד הפיננסי. לעיתים ייעוץ פיננסי יוכל לעזור לכם לא רק להימנע מטעויות, אלא גם להחליט האם פרויקט מסוים באמת שווה שתשקיעו בו או לא. זקוקים לעזרה? אני אבי הוכמן, יועץ עסקי מקצועי, ואשמח לעמוד לשירותכם לכל אורך הדרך.

יכול להיות שגם לכם זה קורה מדי פעם. אתם מרגישים שהעסק שלכם לא נמצא איפה שהוא יכול להיות, או אפילו אמור להיות. זה יכול לקרות גם אם אתם מקצועיים בתחום שלכם ומעניקים שירות חיוני, ללא דופי. הבעיה מתחילה בפן הכלכלי, בו אתם "מגמגים" מדי פעם. מה לעשות, אף אחד לא נולד מומחה לכלכלה ולניהול פיננסי.

לכך ניתן להוסיף את העובדה שעם הלחצים המאפיינים את העסק הישראלי הממוצע ושגרת העבודה המאומצת סביב השעון, קשה למצוא את הזמן לנהל את כל ההיבטים הפיננסיים שלו באופן ראוי. 

לא פעם המשימות הניהוליות והפיננסיות נדחות עד שלמישהו יהיה זמן להתעסק בהן, מה שלא ממש קורה בפועל. במצבים אחרים, פעולות שונות וחשובות עבור העסק פשוט נופלות להן אל בין הכיסאות. מדובר בצעד שעלול להקשות מאוד על העסק ולפגוע בו מבחינה תפעולית, תדמיתית וכמובן שגם כלכלית.

החדשות הטובות הן שבאמצעות פעולה פשוטה, תוכלו לשפר את הניהול הפיננסי של העסק שלכם ולהגדיל בסבירות גבוהה את מעגל הלקוחות ותזרים המזומנים גם יחד. הפעולה הזו היא יצירת קשר עם מומחה לתחום, לקבלת ייעוץ פיננסי מ-א' ועד ת'.

ייעוץ פיננסי מה הוא כולל?

כבר בשלב הזה, חשוב להבהיר שעולם הייעוץ הפיננסי הוא רחב בכל קנה מידה ועשוי לכלול מגוון רחב של נושאים. 

המכנה המשותף להם הוא שהם נוגעים לפן הכלכלי של העסק באופן מובהק, וברוב המקרים גם לתחומים משיקים: ניהול שוטף של העסק, כוח אדם, מכירות, שיווק וכן הלאה. 

בעסק המתנהל על פי הספר כל התחומים יקבלו מענה מקיף, תוך כדי לקיחה בחשבון של היחסים השונים בין תחומי הפעילות והאינטרקציה הנדרשת מהם.

קבלת הייעוץ דורש אנשי מקצוע בעלי ניסיון, ידע וכישורים. התהליך נעשה בתיאום מלא מול אנשי העסק ותוך הבנה מלאה של ה-DNA בתחום. 

לא צריך להיות מומחה לתחום כדי לדעת שלכל עסק יש את נקודת הפתיחה והמאפיינים הייחודיים שלו, בין אם סדר הגודל, תחום הפעילות והשירותים הניתנים ללקוחות, מספר העובדים, דינמיקת העבודה וכן הלאה.

מה שמצוין עבור עסק אחד עלול להיות יעיל הרבה פחות עבור חברו, ולכן אנחנו מדברים כמעט תמיד על ייעוץ פיננסי אישי הנבנה בהתאמה מלאה לעסק וגם לוקח בחשבון את האפשרות לביצוע שינויים במדיניות או בפעולות הננקטות לאורך הדרך. 

ייעוץ מהסוג הזה לוקח בחשבון את העסק הנקודתי ומתחשב במידה רבה בצרכים וברצונות של אלו העומדים מאחוריו.

ייעוץ פיננסי לעסקים – יתרונות 

העסק הממוצע בישראל צריך להשקיע לא מעט מחשבה, וגם כספים, על מנת להתקדם בחזיתות השונות. הבעיה היא שחלק גדול מהעסקים חוששים מהוצאות, מטעמי חיסכון, ובכך עלולים שלא לקבל שירותים חיוניים. 

זו טעות כמובן, מכיוון שבמצב התקין על העסק להשקיע בכל מה שמקדם אותו ותורם לו, בטווח הקצר והארוך כאחד.

לא אחת קורה מצב אבסורדי שבו, כיוון ששירותי ייעוץ פיננסי לעסקים עולים כסף, בעלי העסקים השונים בוחרים לחסוך ולוותר על השירות. 

עם זאת, חשוב להבין שזו טעות, שכן הייעוץ לא עולה יותר מידי והוא בהחלט יכול להיות משמעותי להמשך הדרך. היתרונות של ייעוץ כזה ברורים, שכן במסגרת הייעוץ:

  • בודקים לעומק את המצב הנוכחי של העסק
  • מבינים את החשיבות של בניית תכנית עסקית ובונים את התכנית ביחד
  • מקבלים החלטות לגבי המשך העסק והפרויקט
 

לכן, אם אתם רוצים להצליח הפעם, להימנע מחובות מיותרים ולא להכניס את העסק שלכם לצרות שאח"כ לא תדעו איך לצאת מהם, אל תוותר על ייעוץ פיננסי. כמו כן, זה לא משנה אם העסק שלכם גדול או קטן, כי ייעוץ פיננסי תמיד יכול להיות רלוונטי והינו מומלץ בחום.

ייעוץ כלכלי לעסקים – בוחרים ביועץ עם ניסיון

חיפוש ראשוני אונליין יגלה לכם שהרבה מאוד יועצים ישמחו לעזור לכם גם במתן ייעוץ פיננסי לעסק וגם בליווי עסקי כללי. חובת הבדיקה לגבי נותן השירות היא עליכם, ובאמצעות כמה בדיקות פשוטות תוכלו להבטיח את היועץ המיטבי עבורכם. 

הניסיון בתחום הוא אחד הפרמטרים המרכזיים לקביעת טיב הייעוץ, ולכן כדאי שתבחנו את הוותק של היועץ, בדגש על ייעוץ כלכלי לעסקים – מהר מאוד תגלו לא כולם מגיעים עם הניסיון הנדרש. 

לכן אני, אבי הוכמן, מהווה את הכתובת הנכונה עבורכם, כי אחרי ארבעים שנות קריירה שבהן איישתי אינספור תפקידים ניהוליים, אני יודע על מה אני מדבר. 

בנוסף, האהבה הגדולה שלי היא לא רק לעבודה, אלא גם לאנשים, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שתהליך הייעוץ עצמו יהיה נעים. צפויה לכם חוויה נפלאה ומעשירה, אז למה שלא תתקשרו אלי עוד היום ונקבע פגישה?

לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים ונחזור אליכם

מדריכים נוספים

×