סאטיה אימון

סאטיה אימון

עמוק בפנים גם אתם, כמו הרבה מאוד אנשים אחרים, רוצים לעשות שינוי? סאטיה אימון זו אופציה שכדאי לכם לחשוב עליה ברצינות. שמי אבי הוכמן, והיום אני מאמן בעצמי בשיטה הזאת, כך לפני שנים, כשעברתי משבר, לא הייתי בכלל מודע לקיומה. לכן אני רוצה לחסוך לכם זמן, מאמץ והרבה כאב לב, כי אם אפשר לעשות בכל רגע נתון את השינוי לו אתם מייחלים, למה לדחות את הדברים? מגיע לכם להיות שלווים, רגועים ומאושרים, ואין ספק שבעזרת שיטת הסאטיה גם אתם תוכלו להגיע ליעד הזה.

למה לא כדאי לוותר על סאטיה אימון?

אין ויכוח על כך שיש הרבה שיטות ותיאוריות שכל המטרה שלהן היא לעשות שינוי. עם זאת, לא כל אופציה מציעה לכם מה שכוללת סאטיה אימון. למעשה, אנחנו עובדים מתוך ההבנה שיש קשר ישיר בין הגוף ובין הנפש, וזה אומר שיש מקום לשני הפרמטרים האלה גם יחד. השיטה עוסקת בעקרונות חשובים כמו:

  • אמת
  • קשב עמוק
  • הכלה

ובעיקר – ההבנה שתמיד אפשר לשנות. לכן זה לא משנה עד כמה נדמה לכם שהמצב קיצוני או חסר תקווה, כי בעזרת אימון כזה תגלה שהכול נמצא בידיים שלכם. ליהנות בפעם הראשונה בחיים מתחושה של רגיעה, חופש ונינוחות זה משהו שלא יסולא בפז, אז למה שלא תנסו את זה עוד היום?

סאטיה אימון עם מאמן שמקשיב לך

בין אם אתם רוצים לעשות שינוי ברובד האישי של חייכם ובין אם השינוי לו אתם זקוקים קשור יותר לרובד העסקי, אתם ללא ספק זקוקים למאמן שיודע להקשיב. זה טוב ויפה לרצות ליצור שינוי, אך כדי לשנות אנחנו חייבים להבין תחילה איפה אנחנו נמצאים. לכן יש חשיבות אדירה להקשבה בתהליך הזה וזו הסיבה שבגללה אני, אבי הוכמן, זו הכתובת הכי טובה עבורכם. אני מגיע עם ניסיון עשיר מאוד בתחום הניהול וכבר יצא לי לאמן לא מעט אנשים שפנו אלי מסיבות כאלה ואחרות. 

לכן, אם גם אתם מאמינים שאפשר לחיות אחרת ואם אתם רוצים לראות איך עושים את זה, אתם צמאים לשינוי אבל אין לכם מושג איך לעשות את זה? הלכתם לאיבוד או שאתם מתמודדים היום עם משבר לא פשוט? אימון אישי בשיטת סאטיה יהיה ללא ספק הבחירה הנכונה בעבורכם. זה לא משנה אם הרובד בו הייתם רוצים להשתנות קשור לחיים האישיים או לחיים העסקיים, כי בכל מקרה, אם אתם יכולים להתחיל לעשות את השינוי עוד היום, למה לחכות? שמי אבי הוכמן, אני מאמן אישי בשיטת סאטיה ומאמן עסקי, התקשרו אלי כבר היום ונתחיל ליצור ביחד את השינוי לו אתם מייחלים.

מהם היתרונות של אימון אישי בשיטת סאטיה?

זה לא סוד שיש הרבה אימונים אישיים שתוכל לעבור באינספור שיטות, אך אין ספק שאופציה כמו אימון אישי בשיטת סאטיה שווה בדיקה מקרוב. המשמעות של המילה סאטיה היא אמת חוויה מלאה, ובפועל אנחנו רואים שהאימון עוסק ברבדים שונים כמו:

  • מי אני? האם אני מתנהל מול האנשים שמסביבי כמו שהייתי רוצה?
  • הרצון החופשי שלי – האם אני באמת חי את החיים שלי כפי שהייתי רוצה?
  • הכעסים והפחדים – איך משתחררים מכעסים ואיך הופכים להיות אנשים חופשיים יותר?

ההנחה הבסיסית של אימון בשיטה זו, היא שאנחנו יכולים לעשות שינוי במציאות חיינו ולכן, אם נתמקד בעניין ונפעל בכיוון הזה, השינוי באמת יקרה. אין זה גורל לחיות את חיינו כפי שחיינו אותם עד היום, ולמצוא את השקט והשלווה זה משהו שבאמת נמצא בידיים שלנו.

סאטיה אימון אישי להרגשה טובה יותר

רוצים לעבור אימון אישי כדי להרגיש טוב יותר וכדי למצוא את עצמכם בנקודה אחרת בחיים? לא ברור לכם איך לבחור את המאמן שלכם? אם כך, מעבר לעובדה שכדאי לבחור את שיטת האימון שבה אתם מאמינים, חשוב מאוד גם לבדוק לאיזה מאמן אתם מתחברים. שמי אבי הוכמן, ואחרי שעבדתם דרך ארוכה של אימונים אישיים עם לא מעט אנשים אחרים, אני בטוח שגם איתכם זו הולכת להיות חוויה מיוחדת במינה. צרו עמי קשר עוד היום במספר: 054-7766500 כדי שנוכל להתחיל כבר עכשיו את האימון המשותף שישנה את חייכם.