בניית תוכנית עסקית

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

בניית תוכנית עסקית-חלק 2

אתם נמצאים בשלבים שבהם אתם צריכים להחליט האם תרצו להקים את העסק שעליו חלמתם או לא? האם להשקיע בפרויקט מסוים או לוותר עליו? אם כך, כדאי שתדעו: על בניית תוכנית עסקית לא מוותרים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בהמשך למאמר הקודם בנושא בניית תוכנית עסקית זה אחד מהשלבים הכי חשובים שיש בקבלת החלטה עסקית על השקעה כזו או אחרת ולכן חשוב כל כך לבנות את התכנית בצורה הנכונה והטובה ביותר. זקוקים לעזרה? התקשרו אלי עוד היום, כי אני, אבי הוכמן, זמין עבורכם בכל עת. אני יועץ עסקי עם ניסיון רב שנים ועם אינספור תפקידים ניהוליים שביצעתם בעבר כך שאין ספק שגם בנושא לבניית תכנית עסקית אוכל לעזור לכם בשמחה.

תוכנית עסקית

בניית תוכנית עסקית – מה החשיבות של העניין הזה?

אתם עדיין נמצאים בשלב שבו אתם לא בטוחים מדוע בניית תוכנית עסקית זה עניין משמעותי כל כך? אם כך, כדאי שתדעו את החשיבות של התכנית. בעזרת תכנית כזאת נוכל לקבל תמונה ברורה ומדויקת יותר אודות המידע, העסק או הפרויקט שעליו אתם עומדים במישורים כמו:

  • שיווק – איך משווקים, למי וכמה להשקיע בכך?
  • טכנולוגיה – באיזה טכנולוגיות יהיה עלינו להשתמש כדי שהתכנית תצליח?
  • כלכלי – עד כמה אתם צריכים להשקיע וכמה אתם צפויים להרוויח?

חשוב להבין שהמטרות העיקריות של תכנית כזאת הן למעשה להבין האם זה כדאי או לא. כמה הון אתם צריכים לגייס? איך אתם הולכים לגייס אותו וכמה תוכלו להרוויח אחרי כל ההשקעה שלכם? בהתאם לתכנית המפורטת תוכלו להחליט כיצד אתם ממשיכים עם הרעיון לשלב היישום.

בניית תוכנית עסקית – ליווי מקצועי לכל אורך הדרך

חשבתם לרגע שתוכלו לפנות אלי רק כדי לבנות את התכנית העסקית שלכם? זה לא לגמרי מדויק, אני כאן גם כדי לעבור אתכם תהליך מעניין של ייעוץ עסקי, ליווי והפיכתכם למנהלים עוד יותר טובים. אחרי כל כך הרבה שנים שבהן איישתי אינספור תפקידים ניהוליים בחברות גדולות, אין לי ספק שאני יכול לתרום לכם מתוך הניסיון האישי שלי. התקשרו אלי עוד היום למספר: 054-7766500, ואני אשמח לעמוד לרשותכם לכל אורך הדרך.

לסיכום, אחרי 40 שנות ניסיון בעולם הניהולי והפיננסי אני ממליץ לך מאוד להעסיק יועץ עסקי, או יועץ כלכלי, או יועץ פיננסי שילווה אותך בתהליכי בניית תוכנית עסקית . לכאורה, זה נראה מיותר ויקר. אולם, יועץ מקצועי מנוסה יכול  לחסוך לך סכומים משמעותיים שיהיו גבוהים הרבה יותר מההוצאה הנקודתית עבור שירותי הייעוץ. מקווה שנתתי לך קצת חומר למחשבה לגבי ניהול עסקי נכון יותר ואתה מוזמן ליצור איתי קשר לבניית תוכנית עסקית

זקוקים לתוכנית עסקית?

המטרה המשותפת במהלך עבודתינו הינה לחדד ולשפר תהליכים אנליטיים עסקיים בארגון/בעסק תוך שימוש בכלים שרכשתי במהלך השנים.

בוררות עסקית

ניתוח ואבחון נושאים מורכבים תוך התבססות על היושרה, ההגינות והאובייקטיביות שלי,  בשילוב יכולות משא ומתן והניסיון הניהולי הרב בתחומים מגוונים

מנטורינג אישי

בתהליך זה נגדיר את המטרה העיקרית והמטרות הנלוות, נכין תוכנית ברורה ומוגדרת שתוביל ליעד. מנטורינג ואימון אישי הוא תהליך ממוקד שעיקרו מתבסס על מעשים.

אימון סאטיה

שיטת סאטיה הינה שיטה של אימון אישי שבו המתאמן לומד להכיר את עצמו ואת מערכות היחסים שלו. שיטה זו מעמידה במרכז את האמירה ״יחסים לפני תוצאות״.

פוסטים אחרונים וטיפים בייעוץ עסקי ואימון אישי

אימון אישי
Avi Hochman

אימון אישי – הערכות לסיום תקופת הקורונה

אנחנו חשים וחלקינו אף מתנהגים כאילו מגיפת הקורונה חלפה. לצערי, זה יקח עוד מספר חודשים בודדים לאחר שחלק ניכר מהאוכלוסיה ייחוסן כנגד הנגיף. לאורך השנה האחרונה התמודדנו עם אבטלה, חל”ת, התמוטטות וצימצום עסקים. סדר היום השתנה, דרך הפעולה גם השתנתה, הזום תפס את סדר היום כמעט בכל תחום. הזום הפך לאמצעי התקשורת הפופולרי עם העבודה, חברים ,משפחה ,סבא וסבתא ועוד.

קרא עוד »