למה להשתמש ביועץ עסקי

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

למה להשתמש ביועץ עסקי

אין להתבייש בצורך המאוד אנושי להתייעץ בצורה דיסקרטית ומקצועית עם מנטור או יועץ עסקי.

בשנים האחרונות שירותי האימון האישי והמנטורינג התפתחו ופרחו. תופעה זו גרמה לכך שלא מעט אנשים לא מקצועיים ושרלטנים נכנסו לתחום ופגעו בו מקצועית. לא אחת אני שומע ממנכלים, סמנכלים ובעלי תפקידי ניהול שונים "למה להשתמש ביועץ עסקי?" ובשירות כזה, כאשר הם יכולים להסתדר בכוחות עצמם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

האמנם השאלה למה להשתמש ביועץ עסקי נכונה ? או שזו התגובה לכך שגורמים לא מקצועיים חדרו לשוק? 

במצב זה, נפוצות אמירות כמו "אני יודע", "אני מכיר את האירגון טוב יותר", "עד שהיועץ יכיר את הארגון והנפשות הפועלות בו", "ביזבוז כסף", "ביזבוז זמן", ״בושה", "מביך" ועוד…

יועץ כלכלי, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

מניסיון של למעלה מ-40 שנות ניהול אני מכיר מקרוב את תחושת הבדידות בצמרת, את הצורך ב- SOUNDING BOARD שאיתו אתה יכול להתייעץ, לחשוב, ולנתח אלטרנטיבות ללא השפעות פוליטיות פנים-אירגוניות.

יש צורך באמון הדדי ובגורם שהוא "קבר אינפורמטיבי" שאתה סומך עליו ויכול לשתפו בסודות ובתוכניות ולקבל משוב. כן חשוב שאותו אדם לא ישב בכורסת הפסיכולוג אלא בכורסת האדם המקשיב, המקצועי והדיסקרטי, ובעל הערך המוסף. כמנהל אתה לא רוצה ללכת לפסיכולוג, אלא אתה מבקש לשבת מול אדם מנוסה ומקצועי שראה, חווה והתנסה בסיטואציות שונות ויכול לתרום לך מניסיונו.
ברגע שתנאים אלה מתמלאים, המנטור, המאמן האישי, ו/או היועץ הופך לכלי שעוזר ותומך בדרג הניהולי, ערכו יקר מפז למקבל השירות, וסביר להניח שהוא לא ייתפס כביזבוז כסף. אין ספק שיש לקיים תהליך בחירה של נותן השירות תוך בחינה של היכולות והניסיון שלו.
אני באופן אישי השתמשתי לא אחת בשירותים אלה כדי לשבור את הבדידות המזהרת בצמרת. אין להתבייש בצורך המאוד אנושי להתייעץ בצורה דיסקרטית, מקצועית ומכובדת עם מנטור.

יש עוצמה והעצמה אישית גדולה בתהליך מהסוג הזה.

ממליץ בכל לב להשתמש בשירותי מנטור, מאמן אישי, ויועץ, רק תוודאו שיהיה מנוסה, מקצועי ובעל אינטגריטי.

פוסטים אחרונים

אימון אישי
Avi Hochman

סיפור אישי – שינוי דרך חיים (סאטיה)

שינוי דרך חיים (סאטיה) שינוי דרך חיים (סאטיה) לפני כשנתיים עברתי משבר בקריירה: ניהלתי במשך שנתיים מאתגרות חברה גדולה שהייתה במשבר ניהולי וברווחיות אפסית, ובמהלכן

קרא עוד »
קבלת החלטות, שיקול דעת
ייעוץ עסקי
Avi Hochman

קבלת החלטות

קבלת החלטות קבלת החלטות לאחרונה פנתה אלי לקוחה אשר מתקשה בקבלת החלטות ומתלבטת לגבי הצעה להשקעה שקיבלה מאבא של חברה שלה להקים קונדיטוריה ולעבוד בתור

קרא עוד »
פשיטת רגל, אימון אישי, ייעוץ עסקי
ייעוץ עסקי
Avi Hochman

טיפים שימושיים לניהול העסק

טיפיים שימושיים לניהול העסק טיפים שימושיים לניהול העסק אז אחרי שדיברנו על בניית תוכנית עסקית ודוחות כספיים אתן מספר טיפים שימושיים לניהול העסק. היום יום שלנו מתיש ומעייף.

קרא עוד »
No Thoughts on למה להשתמש ביועץ עסקי

    השאר תגובה

    כתובת המייל תישאר חסויה
    כתובת המייל תישאר חסויה