על בחירות, מנטורינג ואימון אישי

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

על בחירות, מנטורינג ואימון אישי

בימים אלה נפתחת מערכת הבחירות לכנסת ה-21. אנו חווים הרבה ספינים, פיצולים, השמצות, שקרים, הטעיות ועוד תופעות. אווירה זו מייצרת סביבה שלילית ואגרסיבית עם תרבות דיבור קשה ובעייתית. כל מתמודד מבקש לבדל ולייחד את עצמו וכל האמצעים כשרים, ובאוויר כל הזמן מרחפת השאלה ״עד כמה נמוך עוד אפשר לרדת״.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לי ניסיון ניהולי עשיר ולא מעט לקוחות בתהליכי מנטורינג ואימון אישי במיוחד באירגונים גדולים ואינני תמים. אני מקדיש חשיבה רבה איך ניתן להתנהל אחרת. אמנם אין זמן רב כעת היות שכולם שקועים בתוך המערכה, אולם הייתי מבקש לעצום את העיניים לרגע, לחלום ולחשוב אילו היה תנאי מוקדם לכל פוליטיקאי לעבור אימון אישי או לקבל מנטורינג, כיצד היתה נראית מערכת הבחירות?

מנטורינג, אימון אישי,

בחלום הזה אני רואה אנשים עם מטרות ברורות, שפת דיבור רכה יותר, יכולת לנטרל כעסים, הנמנעים מהשמצות אישיות והמכבדים את האחר והשונה (דת, גזע ומין). 

גישה זו הייתה מקרבת יותר בין השונה ומייצרת פסיפס מעניין ומורכב של גוונים וצבעים, ובד בבד תורמת לדו-שיח הציבורי ומקדמת את טובת הציבור הרחב, במקום הפילוג הנוראי שיש עתה בעם.

אני רוצה שהחלום יהפוך למציאות. דהיינו שהפוליטיקאים לא יתביישו וישתמשו באנשי מקצוע, כגון מנטור שתפקידו לשמש כיועץ או מדריך, בעל ניסיון עשיר בתחום התמחותו כדי ליישר חילוקי דעות פנימיים בכל מפלגה ולשפר את הדו-שיח הבין-מפלגתי. 

האימון האישי והמנטורינג עומדים לרשותם לטובת השגת מטרות אלה.

פוסטים אחרונים וטיפים לבעלי עסקים

קבלת החלטות, שיקול דעת

קבלת החלטות

קבלת החלטות קבלת החלטות לאחרונה פנתה אלי לקוחה אשר מתקשה בקבלת החלטות ומתלבטת לגבי הצעה להשקעה שקיבלה מאבא של חברה שלה להקים קונדיטוריה ולעבוד בתור

קרא עוד »
פשיטת רגל, אימון אישי, ייעוץ עסקי

טיפים שימושיים לניהול העסק

טיפיים שימושיים לניהול העסק טיפים שימושיים לניהול העסק אז אחרי שדיברנו על בניית תוכנית עסקית ודוחות כספיים אתן מספר טיפים שימושיים לניהול העסק. היום יום שלנו מתיש ומעייף.

קרא עוד »
No Thoughts on מנטורינג ואימון אישי

    השאר תגובה

    כתובת המייל תישאר חסויה
    כתובת המייל תישאר חסויה