ייעוץ אישי למנהלים

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

ייעוץ אישי למנהלים

יש לכם מספר מנהלים בעסק ואתם תוהים איך תוכלו לשפר את עבודתם? אם כך, כדאי שתדעו: ייעוץ אישי למנהלים זה משהו שלא כדאי לוותר עליו. יש אמנם אנשים שטוענים שכדי להיות מנהל טוב צריך פשוט להיוולד עם התכונות הנכונות, אך בפועל זה לא מדויק. יש הרבה טיפים שאפשר ללמוד אשר ישפרו את יכולת הניהול של מנהלי המחלקות שלכם, אז למה שלא תשלחו אותם אלי? שמי אבי הוכמן, אני יועץ עסקי ומנטור למנהלים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהתהליך שמנהלי המחלקות שלכם יעברו אצלי יעצים את העסק כולו.

ייעוץ אישי למנהלים – על מה באמת מדברים בתהליך הזה?

אם מעולם לא עברתם בעצמכם חוויה כמו ייעוץ אישי למנהלים, ברור מדוע אתם תוהים במה דברים אמורים. אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שהחוויה שצפויה למנהלים שלכם אצלי הינה חוויה כוללת, עשירה ומעניינת מאוד, כי ניגע ביחד בנושאים כמו:

  • איך אנו מנהלים היום?
  • איך אנו מקבלים החלטות?
  • איך אפשר לייעל את הדרך שבה אנו מקבלים החלטות?
  • איך נראים יחסי האנוש שלנו בתור מנהלים?
  • האם אנו קשובים לכל מי שעובד תחתינו?
  • האם אנו נוקטים עמדה בטרם עת?

מעבר לכך שניגע ביחד בכל הסוגיות הללו, כמובן שגם נחפש ונמצא פתרונות, נקבל טיפים שונים ובסופו של דבר – כולנו נהפוך להיות מנהלים טובים יותר.

ייעוץ אישי למנהלים – החשיבות של ייעוץ מאדם מקצועי ומנוסה

ייעוץ אישי שניתן למנהלים, כמו גם ייעוץ עסקי, זה משהו שהיום הרבה מומחים מציעים בו שירות. לכן זה לא משנה איפה נמצאת החברה שאתם מנהלים, כי בכל מקרה בוודאי תוכל למצוא לא מעט מאמנים ויועצים שישמחו לסייע. עם זאת, לא כולם מגיעים עם הניסיון התעסוקתי ועם הניסיון האישי הנדרש, וחשוב להבין שגם בתחומי הייעוץ אין תחליף אמתי לניסיון. לכן, אם אתם כבר משקיעים במנהלי המחלקות בעסק שלכם, למה שתתפשרו על מישהו שאינו הטוב ביותר? בדיוק בשביל זה אני כאן, אבי הוכמן, זמין עבורך תמיד. התקשר אלי עוד היום ושלחו אלי את מנהלי המחלקות בעסק שלכם לתהליך מעצים וחיוני.

מנהל עובדים?
זקוק לתהליך מעצים?

המטרה המשותפת במהלך עבודתינו הינה לחדד ולשפר תהליכים אנליטיים עסקיים בארגון/בעסק תוך שימוש בכלים שרכשתי במהלך השנים.

בוררות עסקית

ניתוח ואבחון נושאים מורכבים תוך התבססות על היושרה, ההגינות והאובייקטיביות שלי,  בשילוב יכולות משא ומתן והניסיון הניהולי הרב בתחומים מגוונים

מנטורינג אישי

בתהליך זה נגדיר את המטרה העיקרית והמטרות הנלוות, נכין תוכנית ברורה ומוגדרת שתוביל ליעד. מנטורינג ואימון אישי הוא תהליך ממוקד שעיקרו מתבסס על מעשים. 

אימון סאטיה

שיטת סאטיה הינה שיטה של אימון אישי שבו המתאמן לומד להכיר את עצמו ואת מערכות היחסים שלו. שיטה זו מעמידה במרכז את האמירה ״יחסים לפני תוצאות״.

פוסטים אחרונים וטיפים לבעלי עסקים

קאוצ'ינג אישי

בעשור האחרון יותר ויותר אנשים התחילו להבין שלא עוד, מספיק עם ההשלמה של הנה הגעתי לאמצע החיים, השגתי מה שהשגתי וזהו… אדרבא, בעשור האחרון אפשר

קרא עוד »

אימון אישי לחיים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »

אימון עסקי למנהלים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »
×