ezgif.com-webp-to-png (7)
מירב לפידות

אני מכירה את אבי הוכמן למעלה מעשור. לאורך השנים אבי ליווה את צמיחת הקריירה שלי בתפקידיי השונים, החל מהתקופה בה היה למעשה הממונה הישיר עליי בתפקידי כדוברת וחברת הנהלת דואר ישראל בהמשך גם בתפקידיי האחרים. מדובר באחד מן המנהלים המוכשרים ביותר וחשוב מכך- באדם אשר יודע לחנוך, להעשיר וללמד אחרים מהידע הרב שצבר לאורך כל שנות הקריירה שלו בסקטור הציבורי והעסקי, בארץ ובחו"ל. אבי יודע להקנות למנהלים את התחושה הנוחה בלמידה מאדם שעבר דבר או שניים בחייו ושצלח לא מעט מהמורות בדרכו לנהל ולהוביל להצלחה חברות ענק במשק הישראלי וגם בחו"ל. אין לי ספק כי אבי ימשיך להיות אחד מעמודי התווך בניהול הקריירה שלי ואשמח להמשיך ולקבל ממנו ידע, טיפים, עצות טובות ודרכי ניהול מתקדמות.

Spokesperson, Senior Director of Media & Communications
31.03.2019
ezgif.com-webp-to-png (6)
גדי גילאון

אבי נקרא לייעץ לנו לאחר שנזקקנו לייעוץ משולב בתחום ההתנהלות הפיננסית ומיקוד החברה ביעדים העסקיים שלה. אבי כמנהל עתיר ניסיון השכיל בזמן קצר להעניק לצוות המנהל של מוביסק טכנולוגיות ידע רב ומוכוון מטרה להתנהלות ממוקדת בהצבת יעדים ועמידה בהם, התמקדות ברווחיות, בהתנהלות עסקית נכונה ובניהול פיננסי קפדני. הוא ליווה ומלווה אותנו לכל אורך התכנית שהציב לנו, מאתר חולשות ומשפר חוזקות. הכל ברוח נעימה ובאווירה מאפשרת. הידע והניסיון שלו באים לידי ביטוי בכל מימד של הפעילות של החברה ובתרומה משמעותית להכפלת מחזור המכירות שלנו בתקופה של שנה וחצי, ליווי המנהלים בעבודתם השוטפת ובמיצוי הפוטנציאל של החברה והכנתה לאתגרי השוק.

Co Founder & Owner Mobisec Technologies LTD
01.04.2019
ezgif.com-webp-to-png (8)
שרון שניידר

מייד עם קבלת המינוי כמנכ"ל בחברה בה עבדתי 5 שנים, קבלתי המלצה ממכרה משותפת לאבי הוכמן ולי לקבל ייעוץ ותמיכה בתחום הכלכלי של ניהול חברה מאבי. קבענו, נפגשנו ומהרגע הראשון ידעתי כי זהו האיש. אציין כי אני הייתי מעט לחוץ ממה שהוטל עלי. לנהל חברה של 30 איש אשר מגלגלת מיליוני שקלים בשנה. נכון, ניסיון בחברה היה לי. אך לא הניסיון בניהול הכלכלי. אבי קרא את המפה נכון וידע לחלוק מהידע שלו לא רק בתחום הפיננסי , אלא הרבה מאוד גם בתחום הניהול. קואצ'ר ומנטור. במשך כ 4 חודשים נפגשנו אחת לשבוע, ושוחחנו לא מעט בטלפון. הוא ליווה אותי בדרכי הראשונה כמנכ"ל. הוא הגיע למשרדי החברה על מנת להביט סביב ולקבל תמונה מלאה של המצב ונתן לי את הכלים להחזיק נכון במושכות ולהוביל לשינוי והצלחה. כל זאת, תמיד בחן, בנימוס, עם הבנה והזדהות. הוא היה איתי ברגעים הקשים, אך גם השמחים בקריירה שלי יעץ ותמך. התוצאות לא אחרו לבוא. הופתעתי כמה מהר נעשה השינוי אליו ייחלתי. אציין כי מאז התקדמתי לתפקיד אזורי בחברה עם אחריות מקצועית בתחום על סניפי החברה באירופה. לא מעט אני מהרהר, אם כל זה היה קורה, לולא המפגשים עם אבי.

Regional Quality Manager - EMEA World Courier​
Thursday, August 31, 2017

מהבלוג שלי

קבלת החלטות, שיקול דעת

קבלת החלטות

קבלת החלטות קבלת החלטות לאחרונה פנתה אלי לקוחה אשר מתקשה בקבלת החלטות ומתלבטת לגבי הצעה להשקעה שקיבלה מאבא של חברה שלה להקים קונדיטוריה ולעבוד בתור

קרא עוד »
פשיטת רגל, אימון אישי, ייעוץ עסקי

טיפים שימושיים לניהול העסק

טיפיים שימושיים לניהול העסק טיפים שימושיים לניהול העסק אז אחרי שדיברנו על בניית תוכנית עסקית ודוחות כספיים אתן מספר טיפים שימושיים לניהול העסק. היום יום שלנו מתיש ומעייף.

קרא עוד »