אימון אישי ועסקי

מה במאמר

זקוקים לעזרה? מרגישים שהגיע הזמן לשינוי ברובד האישי של חייכם או בעסק שאתם מנהלים? אם כך, אימון אישי ועסקי זה ללא ספק הדבר הנכון בעבורכם. להודות שאתם זקוקים לעזרה זו לא בושה, ואם יש כל כך הרבה מאמנים מקצועיים בישראל של ימינו, למה שלא תבחרו לכם אחד? אתם לא תאמינו כשתגלו עד כמה האימון האישי והעסקי יוכל לסייע, אז למה לדחות את הדברים? שמי אבי הוכמן, אני יועץ אישי ועסקי ואני אשמח לעבור ביחד איתכם תהליך מרתק ומיוחד של אימון שישנה את חייכם לטובה. אני בעל ניסיון עשיר של כ-40 שנות ניהול בארגונים, כך שאין ספק כי גם אתם יכולים להרוויח מהייעוץ המקצועי שלי אשר מתמקד באימון בגובה העיניים אשר נועד להביא לתוצאות מהירות ואיכותיות.

איך אימון אישי ועסקי יכולים לתרום לך?

זה לא משנה אם אתם מנהלים את אותו עסק כבר הרבה שנים או שאתם נמצאים רק בתחילת הדרך. זה גם לא חשוב איזה סוג של שינוי תרצה/י (תרצו) לעשות בחייך האישיים, כי נקודת המוצא היא ההבנה והאמונה שאפשר לעשות שינוי בכל מצב ובכל גיל. במקרה של אימון אישי ועסקי אתם תרגישו את השינוי בצורה משמעותית ביותר, כי אחרי תהליך כזה תהיה לך יותר שליטה ברבדים שונים כמו:

  • המצב הכלכלי של העסק
  • יחסי האנוש המעולים שיהיו לך
  • יכולת קבלת ההחלטות הן ברמה האישית והן ברמה העסקית

ובמילים אחרות: הכול יתחיל להתנהל בחיים של בצורה הרבה יותר יעילה. נגמרו בזבוזי הזמן והמשאבים, כי במסגרת האימון שתוכל לעבור הכול יתחיל להיות יעיל ומנוהל בצורה הרבה יותר טובה.

אימון אישי ועסקי עם מאמן שיודע להקשיב

אימון אישי או עסקי הינו אימון שניתן להשלים אצל לא מעט אנשי מקצוע בישראל. המטרה של כולם היא ליצור את השינוי שעליו חולם האדם שמגיע לאימון, אך לא כל המאמנים זוכרים את הדבר החשוב ביותר: להקשיב. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאצלי, אבי הוכמן, צפויה לכם חוויה נפלאה. אני מאמן בשיטת סאטיה הכוללת הקשבה, הכלה והבנה. לכן איתי תמיד תרגישו שיש מי שמקשיב לכם, ואין ספק שתיהנה לא רק מתוצאות האימון אלא גם מהתהליך עצמו. צרו עמי קשר  ובואו ליהנות גם אתם מאיכות חיים הרבה יותר גבוהה.

ליצירת קשר השאירו פרטים

יצירת קשר