מאמן אישי לחיים 

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

מאמן אישי לחיים

אתם יודעים שאתם רוצים לעשות שינוי, אתם זקוקים לכך ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? מאמן אישי לחיים זו הבחירה הנכונה. שמי אבי הוכמן ואני מאמן בשיטת סאטיה, אשר משמעותה בסנסקריט: אמת, חוויה מלאה וקשב. לפעמים דווקא מי שנמצא בתוך הנקודה שממנה הוא היה רוצה לצאת ושאותה הוא היה רוצה לשנות מתקשה לראות את הדרך.

מאמן אישי לחיים – בכל שלב שתרצה

שמתי לב, לאורך השנים, שאחד מהגורמים שמונעים מאנשים להתקשר אל מאמן אישי לחיים ולהתחיל תהליך, זו חוסר האמונה שאפשר לבצע שינוי. זו נקודה בסיסית וחשובה מאוד שיהיה עליכם להפנים: ניתן לבצע שינוי בכל מצב ובכל גיל, וכל מה שצריך זה להגיע למודעות הזו. בתהליך שאני מזמין אתכם לעבור אתי נפעל בכמה שלבים ברורים:

  • נגדיר את המטרה העיקרית
  • נגדיר את המטרות הנלוות
  • נכין תכנית ברורה ומוגדרת שתעזור לך להגיע ליעד

התהליך עצמו הוא תהליך מעשי לכל דבר והוא מוביל לאינספור יתרונות כמו: תחושה של הרמוניה ושלווה, יכולות פיננסיות שלא ידעת שקיימות אצלכם, ביטחון עצמי ולקיחת אחריות. מתי בפעם האחרונה באמת הרגשתם שביעות רצון? ומתי הייתה לכם תחושה שאתם יכולים לסמוך על עצמכם? אתם תראו שבמהלך האימון האישי שתעברו אצלי, כל זה יבוא לידי ביטוי כך שאין ספק שמדובר על תהליך חשוב עם אינספור יתרונות.

מאמן אישי לחיים – למה כדאי לבחור מאמן מנוסה?

כמובן שאם תעשו חיפוש באינטרנט, תגלו שיש לא מעט מאמנים שיוכלו לעבור אתכם תהליכים אישיים שונים שקשורים להעצמה. עם זאת, לא לכולם יש את הניסיון הנדרש, בין אם זה ברמה של ניסיון-חיים ובין אם זה ברמה של ניסיון תעסוקתי וניהולי. לכן אני, אבי הוכמן, שמח וגאה להזמין אתכם ליצור עמי קשר, כי אם אתם כבר רוצים לעבור תהליך אישי חשוב כזה, למה להתפשר על מאמן בינוני? אני זמין לכם בכל עת ואתם יכולים להיות בטוחים שכבר לאחר השיחה הראשונה, נוכל לעלות יחד על המסלול אל עבר הצלחה אישית.

זקוקים למאמן אישי ומנטור בעל שיסייע להתפתחות?

המטרה המשותפת במהלך עבודתינו הינה לחדד ולשפר תהליכים אנליטיים עסקיים בארגון/בעסק תוך שימוש בכלים שרכשתי במהלך השנים.

בוררות עסקית

ניתוח ואבחון נושאים מורכבים תוך התבססות על היושרה, ההגינות והאובייקטיביות שלי,  בשילוב יכולות משא ומתן והניסיון הניהולי הרב בתחומים מגוונים

מנטורינג אישי

בתהליך זה נגדיר את המטרה העיקרית והמטרות הנלוות, נכין תוכנית ברורה ומוגדרת שתוביל ליעד. מנטורינג ואימון אישי הוא תהליך ממוקד שעיקרו מתבסס על מעשים. 

אימון סאטיה

שיטת סאטיה הינה שיטה של אימון אישי שבו המתאמן לומד להכיר את עצמו ואת מערכות היחסים שלו. שיטה זו מעמידה במרכז את האמירה ״יחסים לפני תוצאות״.

פוסטים אחרונים וטיפים

קאוצ'ינג אישי

בעשור האחרון יותר ויותר אנשים התחילו להבין שלא עוד, מספיק עם ההשלמה של הנה הגעתי לאמצע החיים, השגתי מה שהשגתי וזהו… אדרבא, בעשור האחרון אפשר

קרא עוד »

אימון אישי לחיים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »

אימון עסקי למנהלים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »
×