אבי הוכמן
אבי הוכמן

"סוד השינוי הוא למקד את כל האנרגיה שלך לא במלחמה בישן אלא בבניית החדש"

בואו נדבר על ההצלחה שלכם ביחד

אימון ומנטורינג אישי – לאחר ארבעים שנות קריירה מצליחה חיפשתי שינוי משמעותי בחיי האישיים והמקצועיים.

בעקבות משבר הבנתי שאני חייב לעשות שינוי בכל מערך חיי.

המבקר הפנימי שלי עבד שעות נוספות ומאוד הכביד עליי.

הקריירה המוצלחת וההישגים שלי לא סיפקו אותי יותר ורציתי להפסיק את מירוץ החיים המטורף ולהגיע למקום רגוע, שלם וחופשי עבורי.

חיפשתי עיסוק בו אוכל להעניק את ניסיוני ואת אהבתי לאנשים לרבים נוספים. רציתי להגיע למקום בו אני תורם לאנשים באשר הם את הידע והניסיון שצברתי לאורך שנות עבודתי יחד עם אימון ומנטורינג אישי בשיטת סאטיה העוסקת בהתפתחות אישית, חמלה, הקשבה והכלה עבור האחר.

אימון ומנטורינג אישי בשיטת סאטיה סייעו בידי לבצע את השינוי שייחלתי לו ולהכיר את עצמי ואת תחושות גופי, ולהבין באיזה הוויות אני מבקש לחיות את שארית חיי.

שינוי סאטי זה גרם לי לשלווה, נינוחות ורוגע שלא הכרתי וחשתי מעולם.

יתר על כן, הבנתי שהפסקת המירוץ הקרייריסטי הוא בעצם מתנה שקיבלתי מהיקום להכיר את עצמי, ולהיות חופשי ורגוע

לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים ונחזור אליכם

אימון אישי בשיטת סאטיה- על שיטת סאטיה

פירוש המילה סאטיה בסנסקריט: אמת, חוויה מלאה; בפאלי: קשב 

"האדם הוא מכלול מלא, שלם, עצמאי וחופשי מיסודו. שאיפתו הבסיסית היא להרמוניה, רווחה אישית ושקט נפשי.

הדבר היחיד שנשחק במהלך חייו הוא הרצון החופשי שלו" – נטאלי בן דוד אלנתן

אדם נולד, אדם מת ובאמצע הוא סובל. סאטיה באה לסייע ולהוריד את הסבל האישי של כל בן אנוש.

ניתן לבצע שינוי בכל מצב ובכל גיל,  צריך רק להגיע למודעות ולהכרה שיש צורך לבצע טרנספורמציה. 

כיום בזכות השילוב של היכולות שרכשתי כמאמן בשיטת סאטיה, יחד עם ההצלחות המוכחות והניסיון האישי המצטבר, אני שואף להיות מעורב בתהליכי שינוי וצמיחה אישיים, 

בצליחת משברים, ובהתפתחות ושגשוג עבור אחרים.

כל אדם הוא עולם ומלואו ואני אשמח לסייע לכל אדם באשר הוא להגיע לשלמות, עצמאות וחופש.

אנחנו נולדים כתינוקות טהורים וחפים מכל השפעה והחיים מאתגרים אותנו לשמור על הטוהר הזה.

אני אשמח לאפשר לך להכיר את עצמך בעזרת אימון בשיטת סאטיה ולהביא אושר, חמלה ורגיעה לחייך וסביבתך.

שיטת סאטיה-שאלות ותשובות

1.  מה זו שיטת סאטיה?

שיטת סאטיה הינה שיטה של אימון אישי שבו המתאמן לומד להכיר את עצמו ואת מערכות היחסים שלו כמו בני זוג, הורים, אחים, עבודה, כסף, חברים ועוד. שיטה זו מעמידה במרכז את האמירה ״יחסים לפני תוצאות״. כל זה במטרה עילאית להקטין את הסבל האישי שמשפיע על הנינוחות וההוויה האישית.

2.  איך התהליך עובד?

ניפגשים פעם בשבוע לפגישה של שעה ובה המאמן מכיר את המתאמן בשיטה מתודולוגית ואת מערכות היחסים שלו.  התהליך נעשה ללא ביקורת, שיפוטיות או הערות אישיות. זהו תהליך מתמשך (רצוי כשנה) מלא חמלה של חקירה ובדיקה של מערכות יחסים וקשרי גומלין תוך הנחיה ושימוש בכלים שונים.  לימוד ופיתוח חמלה עצמית מהווה בסיס לתהליך אימון זה.   

3. יש המון מאמנים, מה היתרון שאתה מביא?

נכון יש מאמנים רבים. חשוב להתאמן אצל אדם שסיים לימודים בבי״ס אמושיין והיחיד שמלמד שיטה זו.

חשוב גם להתאמן אצל אדם מנוסה. אני באופן אישי מביא לחדר האימון גם את היכולות העסקיות, פיננסיות והניהוליות שלי לאורך 40 שנים.

כך שאני משלב בתהליך תוך כדי אימון אישי גם אימון עסקי אשר מוביל את המתאמנים להצלחה ושגשוג

4. למה בחרתי בשיטת סאטיה ?

לאחר ארבעים שנות קריירה מצליחה, חיפשתי שינוי משמעותי בחיי האישיים והמקצועיים. בעקבות משבר אישי, הבנתי שאני חייב לעשות שינוי בכל מערך חיי.

המבקר הפנימי שלי עבד שעות נוספות ומאוד הכביד עליי.

הקריירה המוצלחת וההישגים שלי לא סיפקו אותי יותר ורציתי להפסיק את מירוץ החיים המטורף ולהגיע למקום רגוע, שלם וחופשי עבורי.

חיפשתי עיסוק בו אוכל להעניק את ניסיוני ואת אהבתי לאנשים לרבים נוספים, רציתי להגיע למקום בו אני תורם לאנשים באשר הם את הידע והניסיון שצברתי לאורך שנות עבודתי יחד עם עבודה בשיטת סאטיה העוסקת בהתפתחות אישית, חמלה, הקשבה והכלה עבור האחר.  לימודי שיטת סאטיה סייעו בידי לבצע את השינוי שייחלתי לו ולהכיר את עצמי ואת תחושות גופי, ולהבין באיזה הוויות אני מבקש לחיות את שארית חיי. שינוי סאטי זה גרם לי לשלווה, נינוחות ורוגע שלא הכרתי וחשתי מעולם. יתר על כן, הבנתי שהפסקת המירוץ הקרייריסטי הוא בעצם מתנה שקיבלתי מהיקום להכיר את עצמי, ולהיות חופשי ורגוע.

5. איך עובדת השיטה? 

בתהליך עצמו נגדיר את המטרה העיקרית והמטרות הנלוות, נכין תוכנית ברורה ומוגדרת שתוביל ליעד.

מנטורינג ואימון אישי הוא תהליך ממוקד שעיקרו מתבסס על מעשים, התהליך הוא חוויה מעצימה ומעשירה, המשפר את התפקוד הכולל שלך.

הניסיון העשיר שלי בשילוב הכשרתי המקצועית יסייעו לנו לבנות ולפתח את המטרות שלך בתהליך עבודה משותף שיכלול 

  • ביטחון עצמי ולקיחת אחריות
  • מנהיגות, פיתוח אישי ויכולות ניהוליות
  • יכולות פיננסיות, אנליטיות וראייה מערכתית
  • מוטיבציה, העצמה, ושביעות רצון
  • הרמוניה, שלווה, סיפוק וחמלה עצמית
 

6. האם השיטה עובדת מיד? מתי אתחיל להרגיש בשינוי?

זהו תהליך והשינוי מתרחש לאורך זמן ובהדרגה. ניהול שיחות גורם למתאמן להרגיש יותר נינוח ומשוחרר וזה בוודאי קורה בכל פגישה החל מהפגישה הראשונה

7. מה צריך להביא לתהליך?

את עצמך, נפשך, ראש פתוח ורצון טוב .

לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים ונחזור אליכם

מהם היתרונות של אימון אישי בשיטת סאטיה?

זה לא סוד שיש הרבה אימונים אישיים שתוכל לעבור באינספור שיטות, אך אין ספק שאופציה כמו אימון אישי בשיטת סאטיה שווה בדיקה מקרוב. המשמעות של המילה סאטיה היא אמת חוויה מלאה, ובפועל אנחנו רואים שהאימון עוסק ברבדים שונים כמו:

- מי אני? - האם אני מתנהל מול האנשים שמסביבי כמו שהייתי רוצה?
- הרצון החופשי שלי – האם אני באמת חי את החיים שלי כפי שהייתי רוצה?
- הכעסים והפחדים – איך משתחררים מכעסים ואיך הופכים להיות אנשים חופשיים יותר?

ההנחה הבסיסית של אימון בשיטה זו, היא שאנחנו יכולים לעשות שינוי במציאות חיינו ולכן, אם נתמקד בעניין ונפעל בכיוון הזה, השינוי באמת יקרה. אין זה גורל לחיות את חיינו כפי שחיינו אותם עד היום, ולמצוא את השקט והשלווה זה משהו שבאמת נמצא בידיים שלנו.

למה לא כדאי לוותר על אימון סאטיה?

אין ויכוח על כך שיש הרבה שיטות ותיאוריות שכל המטרה שלהן היא לעשות שינוי. עם זאת, לא כל אופציה מציעה לכם מה שכוללת סאטיה אימון. למעשה, אנחנו עובדים מתוך ההבנה שיש קשר ישיר בין הגוף ובין הנפש, וזה אומר שיש מקום לשני הפרמטרים האלה גם יחד. השיטה עוסקת בעקרונות חשובים כמו:

  • אמת
  • קשב עמוק
  • הכלה

ובעיקר – ההבנה שתמיד אפשר לשנות. לכן זה לא משנה עד כמה נדמה לכם שהמצב קיצוני או חסר תקווה, כי בעזרת אימון כזה תגלה שהכול נמצא בידיים שלכם. ליהנות בפעם הראשונה בחיים מתחושה של רגיעה, חופש ונינוחות זה משהו שלא יסולא בפז, אז למה שלא תנסו את זה עוד היום?

סאטיה אימון עם מאמן שמקשיב לך
בין אם אתם רוצים לעשות שינוי ברובד האישי של חייכם ובין אם השינוי לו אתם זקוקים קשור יותר לרובד העסקי, אתם ללא ספק זקוקים למאמן שיודע להקשיב. זה טוב ויפה לרצות ליצור שינוי, אך כדי לשנות אנחנו חייבים להבין תחילה איפה אנחנו נמצאים. לכן יש חשיבות אדירה להקשבה בתהליך הזה וזו הסיבה שבגללה אני, אבי הוכמן, זו הכתובת הכי טובה עבורכם. אני מגיע עם ניסיון עשיר מאוד בתחום הניהול וכבר יצא לי לאמן לא מעט אנשים שפנו אלי מסיבות כאלה ואחרות. לכן, אם גם אתם מאמינים שאפשר לחיות אחרת ואם אתם רוצים לראות איך עושים את זה, אתם צמאים לשינוי אבל אין לכם מושג איך לעשות את זה? הלכתם לאיבוד או שאתם מתמודדים היום עם משבר לא פשוט? אימון אישי בשיטת סאטיה יהיה ללא ספק הבחירה הנכונה בעבורכם. זה לא משנה אם הרובד בו הייתם רוצים להשתנות קשור לחיים האישיים או לחיים העסקיים, כי בכל מקרה, אם אתם יכולים להתחיל לעשות את השינוי עוד היום, למה לחכות? שמי אבי הוכמן, אני מאמן אישי בשיטת סאטיה ומאמן עסקי, התקשרו אלי כבר היום ונתחיל ליצור ביחד את השינוי לו אתם מייחלים.
סאטיה אימון אישי להרגשה טובה יותר
רוצים לעבור אימון אישי כדי להרגיש טוב יותר וכדי למצוא את עצמכם בנקודה אחרת בחיים? לא ברור לכם איך לבחור את המאמן שלכם? אם כך, מעבר לעובדה שכדאי לבחור את שיטת האימון שבה אתם מאמינים, חשוב מאוד גם לבדוק לאיזה מאמן אתם מתחברים. שמי אבי הוכמן, ואחרי שעבדתם דרך ארוכה של אימונים אישיים עם לא מעט אנשים אחרים, אני בטוח שגם איתכם זו הולכת להיות חוויה מיוחדת במינה.
סאטיה אימון​
עמוק בפנים גם אתם, כמו הרבה מאוד אנשים אחרים, רוצים לעשות שינוי? סאטיה אימון זו אופציה שכדאי לכם לחשוב עליה ברצינות. שמי אבי הוכמן, והיום אני מאמן בעצמי בשיטה הזאת, כך לפני שנים, כשעברתי משבר, לא הייתי בכלל מודע לקיומה. לכן אני רוצה לחסוך לכם זמן, מאמץ והרבה כאב לב, כי אם אפשר לעשות בכל רגע נתון את השינוי לו אתם מייחלים, למה לדחות את הדברים? מגיע לכם להיות שלווים, רגועים ומאושרים, ואין ספק שבעזרת שיטת הסאטיה גם אתם תוכלו להגיע ליעד הזה.

מדריכים נוספים

קאוצ'ינג אישי

בעשור האחרון יותר ויותר אנשים התחילו להבין שלא עוד, מספיק עם ההשלמה של הנה הגעתי לאמצע החיים, השגתי מה שהשגתי וזהו… אדרבא, בעשור האחרון אפשר

קרא עוד »
אימון אישי לחיים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »
אימון עסקי למנהלים

אם בעבר היה נהוג לחשוב שאימון אישי או מנטורינג, מתאימים לכאלה שכשלו וצריכים עזרה על מנת לחזור למסלול, בשנים האחרונות תפיסה זו חוותה תהליך התבגרות

קרא עוד »