שינוי דרך חיים (סאטיה)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אבי הוכמן

שינוי דרך חיים (סאטיה)

לפני כשנתיים עברתי משבר בקריירה: ניהלתי במשך שנתיים מאתגרות חברה גדולה שהייתה במשבר ניהולי וברווחיות אפסית, ובמהלכן ביצעתי שינוי ארגוני, חילופי הנהלה, שיפור תוצאות עסקיות לרבות רווחיות, ובניית אסטרטגיה עסקית. לשמחתי זכיתי למשוב חיובי מהמנהל שלי. בתחילת שנת 2017 עזבתי את תפקידי עקב חילוקי דעות מקצועיים עם ההנהלה וחווית בגידה של אחד מנושאי המשרה.

בפעם הראשונה בחיי המקצועיים חשתי כמי שאינו עומד על קרקע מוצקה. המבקר הפנימי שלי עבד שעות נוספות, ללא רחמים, והצליף בי כל הזמן. הייתי במערבולת, חשתי שהגעתי לתחתית התהום. לא יכולתי לשתף אף אחד בתחושותיי, העמדתי פנים של אדם מחייך ומרוצה, אבל בתוכי פצצות. התביישתי ונעלבתי, ולא היה לי מושג למה זה קרה לי.

אימון אישי, אימון אישי במרכז

הגעתי למטפלת מדהימה ומנוסה, ובעזרתה התחלתי לעבור תהליך שינוי עוצמתי. יחד איתה הגעתי לתוכנית טרנספורמציה בשיטת סאטיה, והמשכתי ללימודי אימון אישי. כיום, אני מאמן וזוכה למשובים חיוביים על דרך האימון שלי. 

במקביל, אני ממשיך לעבור אימון בעצמי.

היום אני יודע שלמעשה קיבלתי מתנת חיים. המשבר שחוויתי גרם לי לעצור את המירוץ האינסופי של החיים, ולהבין מי אני, מה מערכות היחסים שלי, מה נכון לי, ומה ההוויות שלי והתחושות שלי בגוף. היום אני יודע שגוף ונפש הולכים יד ביד, והגוף לא משקר. סאטיה פרושו אמת, וקשב עמוק. היכולת לזהות את האמת ולהקשיב לעומק הביאו אותי – גוף ונפש – לחופש, רגיעה ונינוחות שמעולם לא היו לי.

change-2930404_1280

בזכות דרך החיים החדשה שנפתחה בפניי, אני מרגיש חופשי ובוחר להיחשף ולשתף אחרים, בתקווה ובמטרה לעזור להתמודד עם מצבים קשים בחיים. אומרים שאדם נולד, אדם מת, ובאמצע הוא סובל. המטרה שלי לסייע לסובלים ולהפוך אותם לחופשיים. אני מאמין ויודע שאפשר לצלוח משברים ולצמוח מתוכן, ורוצה לתרום את חלקי ולסייע במסע. 

No Thoughts on סיפור אישי – שינוי דרך חיים (סאטיה)

השאר תגובה

כתובת המייל תישאר חסויה
כתובת המייל תישאר חסויה