שינוי דרך חיים (סאטיה)

ייעוץ עסקי, יועץ עסקי

שינוי דרך חיים (סאטיה)

לפני כשנתיים עברתי משבר בקריירה: ניהלתי במשך שנתיים מאתגרות חברה גדולה שהייתה במשבר ניהולי וברווחיות אפסית, ובמהלכן ביצעתי שינוי ארגוני, חילופי הנהלה, שיפור תוצאות עסקיות לרבות רווחיות, ובניית אסטרטגיה עסקית. לשמחתי זכיתי למשוב חיובי מהמנהל שלי. בתחילת שנת 2017 עזבתי את תפקידי עקב חילוקי דעות מקצועיים עם ההנהלה וחווית בגידה של אחד מנושאי המשרה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בפעם הראשונה בחיי המקצועיים חשתי כמי שאינו עומד על קרקע מוצקה. המבקר הפנימי שלי עבד שעות נוספות, ללא רחמים, והצליף בי כל הזמן. הייתי במערבולת, חשתי שהגעתי לתחתית התהום. לא יכולתי לשתף אף אחד בתחושותיי, העמדתי פנים של אדם מחייך ומרוצה, אבל בתוכי פצצות. התביישתי ונעלבתי, ולא היה לי מושג למה זה קרה לי.

הגעתי למטפלת מדהימה ומנוסה, ובעזרתה התחלתי לעבור תהליך שינוי עוצמתי. יחד איתה הגעתי לתוכנית טרנספורמציה בשיטת סאטיה, והמשכתי ללימודי אימון אישי. כיום, אני מאמן וזוכה למשובים חיוביים על דרך האימון שלי. במקביל, אני ממשיך לעבור אימון בעצמי.

אימון אישי, אימון אישי במרכז

היום אני יודע שלמעשה קיבלתי מתנת חיים. המשבר שחוויתי גרם לי לעצור את המירוץ האינסופי של החיים, ולהבין מי אני, מה מערכות היחסים שלי, מה נכון לי, ומה ההוויות שלי והתחושות שלי בגוף. היום אני יודע שגוף ונפש הולכים יד ביד, והגוף לא משקר. סאטיה פרושו אמת, וקשב עמוק. היכולת לזהות את האמת ולהקשיב לעומק הביאו אותי – גוף ונפש – לחופש, רגיעה ונינוחות שמעולם לא היו לי.

change-2930404_1280

בזכות דרך החיים החדשה שנפתחה בפניי, אני מרגיש חופשי ובוחר להיחשף ולשתף אחרים, בתקווה ובמטרה לעזור להתמודד עם מצבים קשים בחיים. אומרים שאדם נולד, אדם מת, ובאמצע הוא סובל. המטרה שלי לסייע לסובלים ולהפוך אותם לחופשיים. אני מאמין ויודע שאפשר לצלוח משברים ולצמוח מתוכן, ורוצה לתרום את חלקי ולסייע במסע.

זקוקים ליועץ עסקי/מאמן אישי ומנטור בעל יושר?

המטרה המשותפת במהלך עבודתינו הינה לחדד ולשפר תהליכים אנליטיים עסקיים בארגון/בעסק תוך שימוש בכלים שרכשתי במהלך השנים.

בוררות עסקית

ניתוח ואבחון נושאים מורכבים תוך התבססות על היושרה, ההגינות והאובייקטיביות שלי,  בשילוב יכולות משא ומתן והניסיון הניהולי הרב בתחומים מגוונים

מנטורינג אישי

בתהליך זה נגדיר את המטרה העיקרית והמטרות הנלוות, נכין תוכנית ברורה ומוגדרת שתוביל ליעד. מנטורינג ואימון אישי הוא תהליך ממוקד שעיקרו מתבסס על מעשים.

אימון סאטיה

שיטת סאטיה הינה שיטה של אימון אישי שבו המתאמן לומד להכיר את עצמו ואת מערכות היחסים שלו. שיטה זו מעמידה במרכז את האמירה ״יחסים לפני תוצאות״.

פוסטים אחרונים וטיפים בנושא אימון אישי

ייעוץ עסקי ואימון סאטיה

ייעוץ עסקי ואימון סאטיה ייעוץ עסקי ואימון סאטיה כאיש מקצוע שנותן שירותי ייעוץ עסקי וגם אימון אישי בשיטת סאטיה. נשאלת השאלה מה הקשר בין עסקים לאימון

קרא עוד »
אימון אישי ועסקי

אימון אישי ועסקי

אימון אישי ועסקי אימון אישי ועסקי זקוקים לעזרה? מרגישים שהגיע הזמן לשינוי ברובד האישי של חייכם או בעסק שאתם מנהלים? אם כך, אימון אישי ועסקי

קרא עוד »